Ana Sayfa > Yorum > DOSTLAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN

DOSTLAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN


05-09-2008 00:02

             EDİTÖR             

Açılalı 1 yıldan fazla olmuş BİTKİ ECZANESİ nin kapatılması için bugün harekete geçen İstanbul Eczacı Odasını kutluyorum.

Bitki Eczanesi

 


İstanbul Eczacı Odasının bitki eczanesinin kapatılması için yaptığı çalışmaları hayretler içinde okudum. İstanbul'da 1 yıldan beri faaliyette bulunan BİTKİ ECZANESİ'nden 3 gün önce haberdar olan İstanbul Eczacı Odası acilen faaliyete geçerek bu ucube işletmenin kapatılması için çalışmalar yaptığını iddia etmektedir.

Bu durumda sormak lazım 1 yıldır nerelerdeydiniz? TEİS bu konuyu ortaya çıkarmasaydı daha kaç yıl uyumaya devam edecektiniz.

Neyse iyi ki TEİS var da uyandınız.

Maalesef örgütlerimizin durumu bu. Mesleğimizin geleceği ile ilgili hiçbir iyileştirici çalışma yapmadıkları gibi mesleğimizin yavaş yavaş eritilmesini engelleyecek uyanıklığı da göstermiyorlar. İnternet sitelerini şöyle bir incelerseniz SGK ve TEB duyuruları haricinde hiç bir çalışma olmadığını görebilirsiniz.

Bu konuda TEİS bir çalışma yapıp internet sitesinde yayımlarsa TEB ve odalar hemen üzerine atlıyor. Sonra da bunu internet sitelerinde yayımlarken kendileri yapmış gibi yazıyor, TEİS'e teşekkür  etmeyi bile akıl edemiyorlar. Bırakın teşekkür etmeyi bazı yöneticiler bir de orada burada kendi çalışmalarını TEİS'in çaldığı yalanını yüzleri kızarmadan söylüyorlar.

Neyse kimin ne yaptığını herkes gayet güzel görüyor. Ben eczacı olarak kime teşekkür edeceğimi gayet iyi biliyorum. İnanıyorum ki siz de biliyorsunuz.

Ecz. Mehmet Saydan

4.5 / 5 (4 Oy)
GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞINIZ
(Yayınlanmasını istemediğiniz sadece editöre hitaben yazdığınız yorumlarınızın başlık kısmına "YAYINLANMASIN" yazınız)

Ad-Soyad veya rümuz(Zorunlu alan):
E-Posta (Buraya bir mail adresi yazılmalıdır.Gerçek olması şart değildir):
Başlık (Buraya yazının başlığını kopyalayıp yapıştırınız)
Yorumunuz:


 OKUYUCU YORUMLARI


FOTOĞRAF GALERİSİ
 
 

    

Powered by: PHPCow.com